Listopad: Martina

LISTOPAD: Martina

Jmenuji se Martina a kromě fotky pro listopad jsem i hlavní organizátorkou celého projektu Pin-up Power CZ. Kdybych bývala tušila, co si na sebe šiju, tak… bych do toho šla stejně znova! 🙂 Protože pomáhat má smysl! Protože ženy mají v sobě tolik síly a krásy, jen je potřeba ji někdy probudit.

K pin-up stylu jsem se dostala na mateřské dovolené, kdy jsem – jako mnoho jiných žen – hledala vlastní hodnotu a sebelásku k tělu, které se změnilo. Být matkou je sice obrovský dar, ale necítit se přitažlivou ženou je zároveň obrovská ztráta. Až díky kamarádce Lucce jsem poprvé zkusila první pin-up šaty, a pak už to bylo poměrně rychlé – nadarmo se neříká, že „šatóza“ je opravdu nemoc. 🙂 Postupem času to nabralo takové obrátky, že když se naskytla příležitost vést facebookovou pin-up komunitu, já ji čapla za pačesy. Od té chvíle jsem ve svém živlu – organizujeme srazy, pikniky a focení a jsme tu pro každou ženu, která potřebuje pomoct nebo poradit. Tím, co mě na tom všem motivuje nejvíc, totiž nejsou pochvaly a lajky u mých fotek, ale ta možnost vidět, jak mi ženy kvetou před očima… jak se na vás obrátí malinká ztracená šedá housenka a během chvíle před vámi stojí nádherný motýl ve všech barvách s tykadly hrdě vzhůru!

Jsem za možnost toho všeho být součástí moc vděčná a věřím, že i kalendář bude mít úspěch. Protože když něco děláte srdcem a odhodláním, tak se to vrátí. Děkujeme za podporu!